Найближчі події


З 02 квітня 2018 р. розпочато прийом документів від державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування», у тому числі за програмами «Публічне управління об’єднаними територіальними громадами» та «Публічне управління та адміністрування у смарт-сіті».

У відповідності до пунктів 10 та 14-16 «Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування», який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. № 789, та «Правил прийому на навчання до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році»:

1. На навчання за державним замовленням приймаються державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, які здобули ступінь вищої освіти магістра, спеціаліста або бакалавра, працюють в органах державної влади на посадах, що належать до 6-9 групи оплати праці, або місцевого самоврядування на посадах, що віднесені до п’ятої - сьомої категорії, мають стаж служби в органах державної влади або місцевого самоврядування не менш як один рік, не досягли на момент подання документів 45 років (для навчання вечірньою або заочною формою). Тривалість навчання складає 30 місяців ( 5 семестрів).
Можливе навчання за кошти фізичної або юридичної особи. Оплата проводиться посеместрово. Вартість одного семестру навчання складає 5 тис. грн., загальна вартість – 25 тис. грн.

2. Прийом документів здійснюється з 02 квітня до 11.00 год. 26 липня 2018 року. До заяви про вступ на навчання додаються чотири кольорові фотокартки розміром 3 x 4 сантиметри, а також копія трудової книжки, завірена відділом кадрів, дві копії диплома про вищу освіту та додатка до нього, паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків. Військовий квиток (для військовозобов’язаних) пред’являється особисто. Вступники, які здобули відповідний ступінь вищої освіти за кордоном, подають також довідку про визнання іноземного документа про освіту, що проводиться МОН в установленому порядку.
Зразок заяви розміщено на сайті навчально-наукового інституту адміністрування та післядипломної освіти (http://ipk.polynet.lviv.ua/nnipdo)

3. Конкурсний відбір осіб на навчання здійснюється за результатами вступних випробувань з основ держави і права, основ економіки, іноземної мови та співбесіди з питань, що стосуються державного управління. Програма вступних випробувань розміщена на сторінці навчально-наукового інституту адміністрування та післядипломної освіти на сайті «Львівської політехніки» (http://lp.edu.ua/iapo/programy-vstupnyh-vyprobuvan-magistr).

Вступні випробування проводяться з 27 до 31 липня 2018 р.
Рішення про зарахування осіб на навчання за державним замовленням за результатами вступних випробувань приймається до 25 серпня 2018 р. після погодження із Національним агентством України з питань державної служби.
Навчання розпочинається з 01 вересня 2018 року.


Відкриття магістерської програми «Публічне управління об’єднаними територіальними громадами» у Львівській політехніці

27 березня 2018 року о 12 год. відбудеться прес-конференція щодо відкриття у Львівській політехніці магістерської програми «Публічне управління об’єднаними територіальними громадами» спільно з Львівською обласною державною адміністрацією. Така програма вперше відкривається в Україні і є ще одним кроком, який наблизить нас до успішного проведення реформи децентралізації.
Реформа покликана створити систему, за якої органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування зможуть ефективно здійснювати покладені на них функції. Наша мета – підготувати кваліфікованих кадрів, які зможуть успішно впроваджувати ці реформи.

Місце проведення та час: Львів, вул. В. Винниченка, 18, Львівська обласна державна адміністрація, 2 поверх, біля прес волу, 12.00.

У прес-конференції візьмуть участь: Ростислав Замлинський (перший заступник голови Львівської облдержадміністрації), Олег Давидчак (к.т.н., доц. проректор з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки), Назар Подольчак (професор, д.е.н., завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту).

Організатори: Львівська обласна державна адміністрація, Львівська політехніка.

Контактна особа: Подольчак Назар Юрійович, професор, д.е.н., завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту, тел. 0322582281 тел. моб. 0681373037

Просимо представників ЗМІ зголоситися до участі у прес-конференції до 10.00 год. 27 березня 2018 року за телефонами: 096 514 30 82, 032 258 26 30 (Вікторія).


ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів ННІ АПО другого (магістерського) рівня вищої освіти із числа державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування і студентів денної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування» (всі спеціалізації).


В період з 15 до 22 липня 2018 р. у Вищій професійній школі державного управління Тюрингії (м.Гота, Німеччина) проводяться короткотермінові навчальні курси для студентів-магістрів. Проживання та харчування учасників забезпечує приймаюча сторона. Склад групи – 20 осіб. Бажаючі взяти участь повинні подати заяву. Зразок додається.
Вимоги до кандидатів:
- наявність закордонного біометричного паспорта або закордонного паспорта із візою країни Шенгенської зони;
- знання німецької або англійської мови для спілкування у позаурочний час (навчальні заняття будуть проводитися із перекладачем).
Заяви подавати до 30 березня 2018 р. в деканат (кімната 105 І-го н.к.)


У Львівській Політехніці оголошено набір на магістерську програму «Смарт-сіті»

01 березня 2018 року о 12 год. відбудеться прес-конференція щодо відкриття у Львівській політехніці магістерської програми «Смарт-сіті» спільно з Львівською міською радою. Така програма вперше відкривається в Україні.
Smart city (розумне місто) — це місто, в якому використовуються сучасні технології для покращення якості життя у ньому. Смарт-сіті технології інтегруються у відповідні структури, щоб підвищити якість надання послуг, зменшити вартість та споживання ресурсів та покращити комунікацію і порозуміння з мешканцями.

Місце проведення та час: Львів, вул. Ст. Бандери, 12, Головний корпус Львівської політехніки, ауд. 204, 12.00.

У прес-конференції візьмуть участь: Олег Давидчак (к.т.н., доц. проректор з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки) Назар Подольчак (професор, д.е.н., завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту), Андрій Москаленко (заступник міського голови з питань розвитку), Людмила Левицька (начальник відділу навчання, стажування та практики ЛМР).

Організатори: Львівська політехніка, Львівська міська рада.

Контактна особа: Подольчак Назар Юрійович, професор, д.е.н., завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту, тел. 0322582281 тел. моб. 0681373037

Просимо представників ЗМІ зголоситися до участі у прес-конференції до 10.00 год. 01 березня 2018 року за телефонами: 096 514 30 82, 032 258 26 30 (Вікторія).


Шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Зичу вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

Бажаю гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!

Директор інституту
Яськов В.


12 грудня 2017 року відбудуться:

I. Організаційне засідання новообраної Вченої ради Інституту адміністрування та післядипломної освіти з порядком денним:
1. Вибори голови Вченої ради інституту.

II. Засідання Вченої ради Інституту адміністрування та післядипломної освіти з порядком денним:
1. Звіти кафедр з науково-дослідної роботи у 2017 році.
2. Про збереження матеріальних цінностей, стан охорони праці, протипожежної безпеки та готовність навчальних і робочих приміщень інституту до роботи у зимовий період.
3. Про стан виховної роботи та умови проживання студентів інституту в гуртожитках.
4. Про роботу Ради молодих вчених інституту.
5. Різне.


22 листопада 2017 року відбудеться засідання Вченої ради Інституту адміністрування та післядипломної освіти з порядком денним:
1. Аналіз ефективності виконання програми підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів інституту.
2. Про участь студентів у науково-дослідній роботі. Результати щорічної студентської науково-технічної конференції.
3. Плани розвитку кафедр ІАПО.


31 жовтня 2017 р. о 14.00 в аудиторії 6 ІV-го н.к. відбудеться засідання інститутського етапу 75-ї студентської науково-технічної конференції (секція“ Адміністрування та післядипломна освіта”)
Голова секції: Яськов В.В. – директор ННІ АПО Національного університету «Львівська політехніка», к.т.н., доцент;
Секретар секції: Білоус О.П. – заст. директора ННІ АПО Національного університету «Львівська політехніка», к.е.н.
Програма роботи секції
№ Доповідач Назва доповіді
1. Ільчук А. Удосконалення механізмів формування та підтримки сприятливого морально-психологічного клімату в організації
2. Бекіш М. Ефективне суспільство: сучасні підходи вітчизняних науковців
3. Колісник Н. Морально-психологічні методи мотивації персоналу
4. Агашкова У. Франчайзингова бізнес - модель як один з механізмів розвитку підпри-ємства
5. Дмитрів М. Перспективи ресурсно-орієнтованої економіки на прикладі проекту "The Venus Project"
6. Яворський Р. Бенчмаркінг як інструмент розвитку суб’єктів господарювання
7. Лис К. Сучасні проблеми підприємницької діяльності в Україні
8. Костюк М. Напрями посилення кадрової безпеки в сучасних умовах
9. Літорович О. Міжнародний досвід використання інвестиційних стратегій у кризових явищах
10. Андрусів С. Міграційна мобільність та конкурентоспроможність прикордонних регі-онів (на прикладі Сокальського району Львівської області)
11. Кісінас К. Консюмеризм у сфері підприємств комерційної нерухомості (на прикладі підприємств м. Львова)
12. Угринович П. Колцентри як об’єкт публічного управління у сфері економічної конкуренції (на прикладі підприємств м. Львова)
13. Байко Л. The Impact of Labour Migration on the Development of Ukrainian Economy
14. Стець Н. Процес децентралізації в Україні
15. Яричевська Я. Consequences of Gender Discrimination in Modern Economic Society


18 жовтня 2017 р. о 15.00 у 7 ауд. IV н. к.
відбудуться загальні збори працівників, аспірантів та докторантів ННІ АПО.

Порядок денний:
1. Вибори членів Вченої ради ННІ АПО


Увага! Бакалаврам та магістрам 2017 року прийому необхідно звернутись у деканат або кафедру для отримання логіна до Навчального віртуального середовища (ВНС). Необхідно обов'язково зайти у ВНС (http://vns.lpnu.ua/)  для вашої ідентефікації у групах та предметах!