Останні новини


Нова магістерська програма «СОЦІАЛЬНА ЕКОНОМІКА, АНАЛІТИКА ТА УПРАВЛІННЯ» відповідно до європейських стандартів якості пропонує майбутні професії та робочі місця з гарантованим місцем працевлаштування:
- керівник соціальних проектів
- аналітик
- менеджер у соціальній сфері
- керівник (менеджер) зі страхування
- аналітик у сфері професійної зайнятості
- економіст-демограф
- керівник (менеджер) громадської організації


Симпозіум "Україна-Норвегія"22.05.2017 р. у НУ «Львівська політехніка» відбулось відкриття Третього міжнародного симпозіуму «Норвезько-українське співробітництво: освіта, наукові дослідження та бізнес».
Участь у заході взяв Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад. Також учасників симпозіуму привітали заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос - Ворончук, міський голова Львова Андрій Садовий та ректор університету Юрій Бобало.


11 травня 2017 року відбулися збори колективу Інституту адміністрування та післядипломної освіти з порядком денним: "Про визначення претендента на посаду завідувача кафедри теоретичної та прикладної економіки".


22 квітня 2017 року у Львівській політехніці відбулися Наукові фестини, на яких були представлені ННІ та коледжі, ОЦ «Політехнік-Еколенд».
Під час проведення Наукових фестин структурні пірозділи університету продемонстрували досягнення науковців та цікавих дослідів, виступи творчих колективів «Просвіти».
Активну учась у цьому заході прийняли кафедри Навчально-наукового інституту адміністрування та післядипломної освіти (ІАПО): ТУ, АФМ, ТПЕ.


Студенти кафедри ТУ найкреативніші в Україні!
14 – 15 березня 2017 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління проектами» в якому прийняли участь студенти групи МЕМі-120 Стець Юлія, Агашкова Уляна та Пилипчук Тетяна. (докладніше)


Випуск 20172 березня 2017 року в актовій залі Національного університету «Львівська політехніка» відбулось урочисте вручення магістерських дипломів випускникам кафедри технологій управління спеціальності «Управління проектами». Цього року випускниками кафедри стали 54 магістри з управління проектами, які здобули фах проектного менеджера.

З привітаннями та напутніми словами до випускників звернулися проректор з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки О.Р. Давидчак, директор Інституту адміністрування та післядипломної освіти В.В. Яськов, завідувач кафедри технологій управління П.Г. Ільчук, професор Р.В. Фещур. Вони побажали випускникам кар’єрного зростання, вміння та наполегливості досягати поставлених цілей і не пасувати перед труднощами.

Кафедра технологій управління щиро вітає своїх випускників і бажає їм професійних успіхів та всіх життєвих гараздів!


10.02.2017 р. Завідувач кафедри технологій управління Ільчук Павло Григорович пройшов та успішно завершив міжнародне стажування у Міжнародному інституті інновацій «Наука, освіта та розвиток» у м. Варшаві (Республіка Польща). (докладніше)


03.11.2016 року кафедра технологій управління відсвяткувала День проектного менеджера (докладніше)


Магістрант спеціальності «управління проектами» Янівський Богдан (кафедра технологій управління, науковий керівник професор Фещур Роман Васильович) здобув 3 місце на конкурсі проектів, що відбувся 2 листопада 2016 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності Колектив кафедри вітає магістранта Янівського Богдана та проф. Фещура Романа Васильовича з успіхом та бажає подальших творчих наукових звершень.(докладніше)


Магістри кафедри технології управління взяли участь у Форумі командоутворення і кар'єри
29 жовтня у Львові відбувся Форум командоутворення та кар’єри — конференція, присвячена темам створення ефективних команд, мотивації та розвитку персоналу, грамотному менеджменту в компанії та кар’єрному росту.(докладніше)


27 жовтня 2016 р. у Навчально-науковому інституті адміністрування та післядиплом-ної освіти відбувся ІІ-ий етап 74-ї студентської науково-технічної конференції присвяченої 200-річчю з дня заснування Львівської політехніки.
У роботі секції: “Управління та адміністрування” взяли участь магістранти ІАПО спеціалізації «Управління проектами»: Грабець Віктор, Агашкова Уляна, Янівський Богдан. Присутні були також викладачі кафедри технологій управління. (докладніше)


13 жовтня 2016 р. у Навчально-науковому інституті адміністрування та післядипломної освіти на кафедрі технологій управління відбувся І-ий етап 74-ї студентської науково-технічної конференції присвяченої 200-річчю з дня заснування Львівської політехніки. (докладно).


21 вересня 2016 року в Навчально-науковомому інституті адмністрування та післядипломної освіти відбулись загальні збори колективу.
Збори ІАПО
Збори відкрив директор інституту Яськов Віктор Васильович.
Яськов ІАПО
Було створено профспілкову організацію та обрано вчену раду ННІАПО


ОГОЛОШУЄТЬСЯ конкурс серед студентів кафедри АФМ на заміщення вакантної посади голови Студентської Наукової Організації "Ех professo" http://www.afm.lviv.ua/ex-professo/

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:
1. Розробити та представити стратегію] розвитку СНО «Ех profi на 2016/2017 н.р.
2. Розробити та представити план заходів для студентів від СНО_«Ех professo» на 2016/2017 н.р.
Представлення кандидатами власних програм та голосування відбудеться 22.09.2016 р. в 3 ауд., Ун.к.


У Львівській політехніці вчетверте стартують курси професійної перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас по проекту «Україна-Норвегія».

Відкриття проекту «Україна-Норвегія» відбулося 19 вересня 2016 р., яке було досить урочистим. Слухачі змогли одразу ж зануритися в атмосферу даного проекту, оскільки під проект була виділена окрема аудиторія, яку оформили символікою проекту «Україна-Норвегія», інформаційними банерами. Завдяки чому слухачі з першого дня познайомилися із специфікою даного проекту та його масштабністю. (докладніше)


Сердечно вітаємо з Днем знань!

Колектив кафедри технологій управління вітає магістрантів спеціалізації «управління проектами» з Днем знань, з початком навчального року. Наші вітання «першокурсникам», які цього року обрали для себе професію проектного менеджера, а також студентам, за плечима яких вже рік навчання, попереду захист магістерських робіт і отримання дипломів магістра.

Бажаємо усім прагнення до знань та самовдосконалення, нехай навчання в університеті буде успішним, сповнене незабутніх вражень, відкриттями, цікавими знайомствами. Ми впевнені, що спільна наполеглива праця допоможе вам стати компетентними й сумлінними знавцями своєї справи, висококваліфікованими і затребуваними фахівцями. Нехай обрана спеціальність стане цінним надбанням у житті і забезпечить успішне професійне майбутнє!

Бажаємо усім міцного здоров’я, натхнення і удачі, злагоди і терпіння, благополуччя та родинного затишку!