Останні новини


Політехніки в 2-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності (спеціалізації) «Управління проектами та програмами» у 2017-2018 навчальному році

Кафедра технологій управління вітає студентів спеціалізації «Управління проектами» Яворського Романа Тарасовича (науковий керівник к.е.н., асистент каф. ТУ Шишковський Сергій Вікторович) та Ткачишин Марію Ярославівну (науковий керівник к.е.н., асистент каф. ТУ Лучко Галина Йосипівна) з виходом їхніх робіт у другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності (спеціалізації) «Управління проектами та програмами» у 2017-2018 навчальному році.
Наукові роботи студентів кафедри технологій управління стали кращими в 1 етапі другого туру з понад 57 учасників та запрошені для участі в підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться 24 квітня 2018 р. у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.


Вітаємо розробників соціально-культурного проекту в галузі "Освіта" “My Growth Club (MGClub) – клуб інтелектуального розвитку майбутнього винахідника за програмою “ПроІТ" директора ГО «Tech StartUp School», завідувача кафедри адміністративного та фінансового менеджменту, д.е.н., проф. Назара Юрійовича Подольчака, к.е.н., доц. кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Оксану Володимирівну Химич, спеціаліста кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Наталію Олегівну Іванкову та представників ГО "Територія Ініціативної Молоді", з перемогою у конкурсі "Зробимо Львів кращим" та отриманням фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету м. Львова на реалізацію проекту “My Growth Club (MGClub) – клуб інтелектуального розвитку майбутнього винахідника за програмою “ПроІТ" відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 03.02.2018 № 213 «Про затвердження переліку соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Освіта».

Метою проекту є сприяння інтелектуальному розвитку та креативному мисленню у підлітків з метою формування суспільно відповідального і екоорієнтованого розробника/винахідника в сучасному інноваційно-технологічному суспільстві.

Даний проект буде реалізовувати ГО «Тех Стартап Скул» разом з ГО «Територія ініціативної молоді» та викладачами кафедри Адміністративного і фінансового менеджменту НУ «Львівська політехніка». Необхідність розкриття особистісного потенціалу підлітка в умовах динамічних змін інноваційно-технологічного суспільства породжує необхідність створення осередку підтримки та сприяння (клубу) інтелектуального і емоційного розвитку особистості. Метою проекту MGClub є надання якісних освітніх послуг, що передбачають розкриття особистого потенціалу та вмінь підлітка, адаптація його до умов сучасного суспільства: інтелектуального розвитку, критичного мислення, само ідентифікації, трендовості інноваційно-технологічних розробок та їх критичне осмислення, для формування свідомості новатора та розробника, з урахування екоспрямованості та суспільної відповідальності


20 лютого 2018 року відбулося засідання № 2 новообраної Вченої ради Інституту адміністрування та післядипломної освіти з порядком денним:
1. Про результати зимової заліково-екзаменаційної сесії студентів СВО «бакалавр» та «магістр», ОКР «спеціаліст».
2. Про результати державної атестації випускників СВО «магістр».
3. Про підсумки виконання кошторису за 2017 рік та кошторис на 2018 рік.
4. Різне.


11 січня 2018 року о 15.00 в 226 ауд. гол. к. відбудеться засідання № 1 новообраної Вченої ради Інституту адміністрування та післядипломної освіти з порядком денним:
Звіти завідувачів кафедр про результати роботи кафедр у 2017 році.

Представники адміністрації, присутні на засіданні:
проректор Н.І. Чухрай, проректор Р.О. Корж.


09.11.2017 р. відбулося святкування Дня проектного менеджера, яке організував колектив кафедри технологій управління.

Участь у святкуванні також взяли студенти, випускники кафедри, а також запрошений гість – Тетяна Тесленко – практикуючий психолог, системний коуч, тренер телефонного консультування «Телефону Довіри – 1558 «Ставропігіон». (докладніше)


02.11.2017 р. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ інститутського етапу 75-ї студентської науково-технічної конференції (секція“ Адміністрування та післядипломна освіта”)
1-е місце - Байко Леся з доповіддю на тему «The Impact of Labour Migration on the Development of Ukrainian Economy», науковий керівник к.е.н., асистент кафедри ТПЕ Комаринець С.О.
2-е місце - Яворський Роман з доповіддю на тему «Бенчмаркінг як інструмент розвитку суб’єктів господарювання», науковий керівник к.е.н., асистент каф. ТУ Шишковський С.В.
3-е місце - Бекіш Марія з доповіддю на тему «Ефективне суспільство: сучасні підходи вітчизняних науковців», науковий керівник к.е.н.,доцент АФМ Білик О.І.
Дирекція ІАПО


18 жовтня 2017 р. відбулися загальні збори працівників, аспірантів та докторантів Навчально-наукового інституту адміністрування та післядипломної освіти, на яких за підсумками таємного голосування були обрані членами Вченої ради інституту:

1. Скорик Галина Іванівна – доцент, к.е.н., доцент кафедри ТПЕ
2. Пушак Галина Іванівна – доцент, к.е.н., доцент кафедри ТПЕ
3. Білик Олена Іванівна –доцент, к.е.н., доцент кафедри АФМ
4. Карковська Вероніка Ярославівна – к.е.н., доцент кафедри АФМ
5. Фещур Роман Васильович – професор, к.е.н., професор кафедри ТУ


12 жовтня 2017 р. У Навчально-науковому інституті адміністрування та післядипломної освіти на кафедрі технологій управління відбувся І-ий етап 75-ї студентської науково-технічної конференції.
У роботі підсекції: «Управління бізнес-проектами і програмами» взяли участь магістри ІАПО спеціалізації «Управління проектами», запрошені студенти та викладачі університету, викладачі кафедри технологій управління.
Роботу підсекції відкрив голова завідувач кафедри технологій управління д.е.н. Ільчук П. Г., який звернувся з вітальним словом до учасників І-етапу конференції. У своєму звер-ненні д.е.н. Ільчук П. Г. наголосив на важливості наукової роботи для професійного зростання, побажав цікавих та змістовних доповідей та творчих дискусій. (дошладніше)


21-22 вересня 2017 р. колективом кафедри теоретичної та прикладної економіки під керівництвом професора Поплавської Ж.В. проведено V Міжнародну науково-практичну конференцію "Проблеми формування та реалізації конкурентної політики".

В конференції взяли участь наукові партнери зі США - професор Київської школи економіки, директор відділення економічних досліджень Антимонопольного комітету Департаменту юстиції США Р. Пітман, економіст, співробітник Федеральної торгової комісії США, радник в межах проекту технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку «Програма технічної допомоги з розвитку інституційного потенціалу України у застосуванні законодавства та здійсненні політики у сфері конкуренції» Д. Хілке, головний прокурор Федеральної торгової комісії США Д. Франкель, з Республіки Польща - доктори Є. Кук, А. Данкевич , Р. Данкевич. Практичним поглядом на проблеми формування конкурентних ринків з учасниками конференції поділились директор Департаменту конкурентної політики АМКУ Лахно С.В. та його заступник Чередніченко Д.П., голова Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Лещишин Р.В.


В Інституті адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» вчергове стартували курси професійної перепідготовки звільнених у запас кадрових військовослужбовців Збройних Сил України, учасників АТО та інших силових структур, членів їхніх сімей по проекту "Україна-Норвегія".
Слухачі розпочали опанування нових навичок та знань, які зможуть використати згодом у своїй професійній діяльності, нових проектах та в багатьох інших напрямках.


14 вересня 2017 року відбулося засідання Вченої ради Інституту адміністрування та післядипломної освіти з порядком денним:
1. Про результати набору в 2017 році на навчання за ступенями вищої освіти «бакалавр», «магістр».
2. Про підсумки літніх заліково-екзаменаційних сесій та перевід студентів на старші курси.
3. Про рекомендацію кандидатури на здобуття премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.


Вітаємо бакалаврів та магістрів інституту з початком навчального року! Успіхів Вам у навчанні!День знаннь


Нова магістерська програма «СОЦІАЛЬНА ЕКОНОМІКА, АНАЛІТИКА ТА УПРАВЛІННЯ» відповідно до європейських стандартів якості пропонує майбутні професії та робочі місця з гарантованим місцем працевлаштування:
- керівник соціальних проектів
- аналітик
- менеджер у соціальній сфері
- керівник (менеджер) зі страхування
- аналітик у сфері професійної зайнятості
- економіст-демограф
- керівник (менеджер) громадської організації