Останні новини


11 січня 2018 року о 15.00 в 226 ауд. гол. к. відбудеться засідання № 1 новообраної Вченої ради Інституту адміністрування та післядипломної освіти з порядком денним:
Звіти завідувачів кафедр про результати роботи кафедр у 2017 році.

Представники адміністрації, присутні на засіданні:
проректор Н.І. Чухрай, проректор Р.О. Корж.


09.11.2017 р. відбулося святкування Дня проектного менеджера, яке організував колектив кафедри технологій управління.

Участь у святкуванні також взяли студенти, випускники кафедри, а також запрошений гість – Тетяна Тесленко – практикуючий психолог, системний коуч, тренер телефонного консультування «Телефону Довіри – 1558 «Ставропігіон». (докладніше)


02.11.2017 р. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ інститутського етапу 75-ї студентської науково-технічної конференції (секція“ Адміністрування та післядипломна освіта”)
1-е місце - Байко Леся з доповіддю на тему «The Impact of Labour Migration on the Development of Ukrainian Economy», науковий керівник к.е.н., асистент кафедри ТПЕ Комаринець С.О.
2-е місце - Яворський Роман з доповіддю на тему «Бенчмаркінг як інструмент розвитку суб’єктів господарювання», науковий керівник к.е.н., асистент каф. ТУ Шишковський С.В.
3-е місце - Бекіш Марія з доповіддю на тему «Ефективне суспільство: сучасні підходи вітчизняних науковців», науковий керівник к.е.н.,доцент АФМ Білик О.І.
Дирекція ІАПО


18 жовтня 2017 р. відбулися загальні збори працівників, аспірантів та докторантів Навчально-наукового інституту адміністрування та післядипломної освіти, на яких за підсумками таємного голосування були обрані членами Вченої ради інституту:

1. Скорик Галина Іванівна – доцент, к.е.н., доцент кафедри ТПЕ
2. Пушак Галина Іванівна – доцент, к.е.н., доцент кафедри ТПЕ
3. Білик Олена Іванівна –доцент, к.е.н., доцент кафедри АФМ
4. Карковська Вероніка Ярославівна – к.е.н., доцент кафедри АФМ
5. Фещур Роман Васильович – професор, к.е.н., професор кафедри ТУ


12 жовтня 2017 р. У Навчально-науковому інституті адміністрування та післядипломної освіти на кафедрі технологій управління відбувся І-ий етап 75-ї студентської науково-технічної конференції.
У роботі підсекції: «Управління бізнес-проектами і програмами» взяли участь магістри ІАПО спеціалізації «Управління проектами», запрошені студенти та викладачі університету, викладачі кафедри технологій управління.
Роботу підсекції відкрив голова завідувач кафедри технологій управління д.е.н. Ільчук П. Г., який звернувся з вітальним словом до учасників І-етапу конференції. У своєму звер-ненні д.е.н. Ільчук П. Г. наголосив на важливості наукової роботи для професійного зростання, побажав цікавих та змістовних доповідей та творчих дискусій. (дошладніше)


21-22 вересня 2017 р. колективом кафедри теоретичної та прикладної економіки під керівництвом професора Поплавської Ж.В. проведено V Міжнародну науково-практичну конференцію "Проблеми формування та реалізації конкурентної політики".

В конференції взяли участь наукові партнери зі США - професор Київської школи економіки, директор відділення економічних досліджень Антимонопольного комітету Департаменту юстиції США Р. Пітман, економіст, співробітник Федеральної торгової комісії США, радник в межах проекту технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку «Програма технічної допомоги з розвитку інституційного потенціалу України у застосуванні законодавства та здійсненні політики у сфері конкуренції» Д. Хілке, головний прокурор Федеральної торгової комісії США Д. Франкель, з Республіки Польща - доктори Є. Кук, А. Данкевич , Р. Данкевич. Практичним поглядом на проблеми формування конкурентних ринків з учасниками конференції поділились директор Департаменту конкурентної політики АМКУ Лахно С.В. та його заступник Чередніченко Д.П., голова Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Лещишин Р.В.


В Інституті адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» вчергове стартували курси професійної перепідготовки звільнених у запас кадрових військовослужбовців Збройних Сил України, учасників АТО та інших силових структур, членів їхніх сімей по проекту "Україна-Норвегія".
Слухачі розпочали опанування нових навичок та знань, які зможуть використати згодом у своїй професійній діяльності, нових проектах та в багатьох інших напрямках.


14 вересня 2017 року відбулося засідання Вченої ради Інституту адміністрування та післядипломної освіти з порядком денним:
1. Про результати набору в 2017 році на навчання за ступенями вищої освіти «бакалавр», «магістр».
2. Про підсумки літніх заліково-екзаменаційних сесій та перевід студентів на старші курси.
3. Про рекомендацію кандидатури на здобуття премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.


Вітаємо бакалаврів та магістрів інституту з початком навчального року! Успіхів Вам у навчанні!День знаннь


Нова магістерська програма «СОЦІАЛЬНА ЕКОНОМІКА, АНАЛІТИКА ТА УПРАВЛІННЯ» відповідно до європейських стандартів якості пропонує майбутні професії та робочі місця з гарантованим місцем працевлаштування:
- керівник соціальних проектів
- аналітик
- менеджер у соціальній сфері
- керівник (менеджер) зі страхування
- аналітик у сфері професійної зайнятості
- економіст-демограф
- керівник (менеджер) громадської організації