79013, м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 5  
Phone: (032) 258-22-92  
Email: ipdo@lp.edu.ua  
iapo.dept@lpnu.ua   

ОСВІТА ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ! 

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ АДМІНІСТРУВАННЯ ТА ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

Кафедра технологій управління

(кімната №1, 2, 5-й навчальний корпус, НУ „Львівська політехніка”, вул. С. Бандери, 28а, тел.: +38 (032) 2582118 - завідувач, 2582773 - викладачі)
tu.dept[at]lpnu.ua, kaftu[at]lp.edu.ua


Інформація для студентів

КонференціяПрактика управління проектами та програмами довела високу ефективність і виявила потребу у значній кількості фахівців нового профілю – проект-менеджерів (керівників проектів та програм) високої кваліфікації. Необхідність підготовки фахівців за спеціалізацією 073.7 «Управління проектами» спеціальності 073 «Менеджмент» зумовлена також широким впровадженням проектного управління в діяльність підприємств, організацій та органів державного управління Західної України.

Кафедра технологій управління здійснює підготовку магістрів за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціалізації «Управління проектами» за спеціальністю 073 «Менеджмент» галузі знань 07 «Управління та адміністрування»).

Вступ на навчання у магістратурі за спеціалізацією «Управління проектами» здійснюється на основі диплому «бакалавра», «спеціаліста» чи «магістра» із будь-якої спеціальності. Підготовка магістрів передбачає:

 • можливість навчання за кошти державного бюджету та стажування за кордоном;
 • навчання за денною або заочною формами;
 • забезпечення проживання в гуртожитках університету;
 • проведення дозвілля в навчально-оздоровчих таборах університету.

Cтуденти мають змогу підвищити свій кваліфікаційний рівень з використання інформаційних систем Project Expert, MS Project, Diamond FMS в управлінні проектами. Також випускникам надається можливість здобути міжнародний сертифікат проектного менеджера.

Залучення студентів до наукової роботи надає додаткові можливості розвитку професійних вмінь, змогу отримати додаткові бали до рейтингу, сприяє успішному виконанню і захисту магістерської кваліфікаційної роботи для здобуття фаху проектного менеджера. Студенти кафедри технологій управління беруть участь у наукових та навчальних семінарах, конкурсах, олімпіадах, форумах командоутворення та кар’єри, програмах обміну.

Закордонним партнером кафедри є Вища Школа Інформатики і Управління (м. Жешув, Польща) (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie). У грудні 2016 р. кафедрою технологій управління укладено угоду щодо співпраці з Вищою школою інформатики та управління в м. Жешув (Республіка Польща) укладено нову угоду про співпрацю на 2017-2019 рр., якою передбачено:

 1. Обмін досвідом в галузі післядипломної освіти та програм післядипломної освіти.
 2. Паралельне навчання студентів в Національному університеті «Львівська політехніка» та Вищій школі інформатики та управління.
 3. Проходження переддипломної практики студентами та стажування викладачів на навчальних базах Вищої школи інформатики та управління і Національного університету «Львівська політехніка».
 4. За підтримки польського партнера кафедра надає студентам можливість ознайомитися з професійною підготовкою в університетах за кордоном.

Міжнародне стажування у 2016 р. з управління проектами у Вищій школі інформатики та управління (Республіка Польща) пройшли cтуденти групи УПП-21: Кушерський Тарас, Мотрук Роман, Шеремет Микола, Мороз Христина, Янівський Богдан.

Після завершення навчання випускник кафедри технологій управління отримує диплом магістра державного зразка кваліфікації «магістр з менеджменту за спеціалізацією «Управління проектами».

Щороку випускниками кафедри технологій управління є близько 50 магістрів – проектних менеджерів. Випускники влаштовуються на посади директора проекту, директора програми, сертифікованого менеджера проекту, професійного менеджера проекту, практикуючого менеджера проекту у фінансових і промислових структурах, в органах державного управління та місцевого самоврядування. Наші випускники впроваджують проекти розвитку підприємств та організацій в Україні і за кордоном.


13 жовтня 2016 р. у Навчально-науковому інституті адміністрування та післядипломної освіти на кафедрі технологій управління відбувся І-ий етап 74-ї студентської науково-технічної конференції присвяченої 200-річчю з дня заснування Львівської політехніки. (докладно) .
До уваги магістрантів та викладачів кафедри технології управління!

З нагоди Міжнародного дня проектного менеджера (1 листопада) проводиться Відкритий конкурсу проектів. Організатором Конкурсу виступає кафедра управління проектами, інформаційних технологій та телекомунікацій Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Подавати проекти на конкурс слід до 24 жовтня. Конкурс проводиться у такі етапи:
• Перший етап – півфінал, відбудеться 25 жовтня.
• Кращі проекти рекомендуватимуться експертною комісією для участі у фіналі (другий етап конкурсу), який відбудеться 1 листопада.
(докладніше)

Сердечно вітаємо з Днем знань!

Колектив кафедри технологій управління вітає магістрантів спеціалізації «управління проектами» з Днем знань, з початком навчального року. Наші вітання «першокурсникам», які цього року обрали для себе професію проектного менеджера, а також студентам, за плечима яких вже рік навчання, попереду захист магістерських робіт і отримання дипломів магістра.

Бажаємо усім прагнення до знань та самовдосконалення, нехай навчання в університеті буде успішним, сповнене незабутніх вражень, відкриттями, цікавими знайомствами. Ми впевнені, що спільна наполеглива праця допоможе вам стати компетентними й сумлінними знавцями своєї справи, висококваліфікованими і затребуваними фахівцями. Нехай обрана спеціальність стане цінним надбанням у житті і забезпечить успішне професійне майбутнє!

Бажаємо усім міцного здоров’я, натхнення і удачі, злагоди і терпіння, благополуччя та родинного затишку!


Для усіх бажаючих здобути професію проектного менеджеранеджера!
З 4 до 15 липня відбуватиметься прийом документів для вступу у магістратуру на спеціальність менеджмент, спеціалізацію «управління проектами» (бізнес-проектами).
Перелік необхідних документів, вимоги до вступу можна знайти на даному сайті інституту ІАПО та сайті Львівської політехніки. Програми з фахових випробувань та з іноземної мови. Напередодні екзаменів 14 та 19 липня о 12-00 год. на кафедрі технологій управління (V корп., 4 ауд.)  проводитимуться консультації. Дата екзамену буде відома вже при подачі документів для вступу.


Магістри кафедри технологій управління випробовували себе у науковій діяльності на VII Міжнародній науково-теоретичній інтернет-конференції «Творчий пошук молоді – курс на ефективність», яка відбулася 26 лютого 2016 року на базі ХКТЕІ.

Так тримати! Адже наука і практика повинні крокувати разом і хто, як не молодь повинна створювати інновації і наукові відкриття, які стануть основою розвитку сучасного українського науково-практичного простору!


З 16 грудня до 23 грудня 2015 року на кафедрі «технологій управління» відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт студентів групи УПП-21 спеціальності «управління проектами» (докладніше)


30 жовтня у Львівському державному університету безпеки життєдіяльності відбувся фінал ІV щорічного відкритого конкурсу проектів в рамках відзначення “Міжнародного дня Проектного менеджера”.
Студентка спеціальності "Управління проектами" Павлишин Наталія з проектом "Впровадження дуальної системи освіти в Національному університеті "Львівська політехніка" отримала ІІІ місце.
Вітаємо Наталю з черговим досягненням та бажаємо нових перемог! (докладніше)


22 жовтня 2015 р. у Навчально-науковому інституті післядипломної освіти відбувся ІІ-ий етап 73-ї студентської науково-технічної конференції.
У роботі секції: “Управління та адміністрування” взяли участь магістранти ІПДО спеціальності «Управління проектами» та викладачі кафедри технологій управління.
Роботу секції відкрив її голова директор інституту Яськов В.В., який звернувся з віталь-ним словом до учасників, побажав усім творчих успіхів і життєвої наснаги.
Жюрі конференції у складі Яськова В.В., Білоуса О.П., Фещура Р.В та Подольчака Н.Ю. визначили переможців секції та відзначили кращі доповіді.
Перше місце серед учасників здобула магістрант спеціальності «Управління проектами» студентка групи УПП-21 Павлишин Наталія (назва доповіді Дуальна система: кваліфікований фахівець і збалансований ринок праці; науковий керівник Лебідь Т. В.)
Відзначено також доповіді магістрантів Рябоконь Сергій (гр. УПП-11; назва доповіді: Балансування психотипів в команді технічних проектів; науковий керівник Фещур Р. В.), Закутня Юлія (гр. УПП-21; назва доповіді: Онлайн-маркетинг як сучасний спосіб комунікації з бе-нифіціарами проекту; науковий керівник Когут І. В.).
Жюрі рекомендовано тези доповідей магістрантів: Павлишин Наталії, Рябоконя Сергія, Закутньої Юлії до друку у віснику конференції.


15 жовтня 2015 р. у Навчально-науковому інституті післядипломної освіти на кафедрі технологій управління відбувся 1-ий етап 73-ї студентської науково-технічної конференції. (докладніше)


15 жовтня 2015 р. у Навчально-науковому інституті післядипломної освіти на кафедрі технологій управління відбудеться 1- етап 73-ї студентської науково-технічної конференції. Робота  підсекції "Управління бізнес-проектами і програмами" відбудеться 15.10.2015 р.  о 14:15 – 17:15  в аудиторії 4, корпус 5. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у роботі конференції.


Колектив кафедри технологій управління вітає магістрантів зі спеціальності «Управління проектами» з початком нового навчального року - Днем знань!

Бажаємо вам наполегливості та успіхів у навчанні. Нехай навчання і опанування професійними знаннями буде сповнене незабутніми враженнями, відкриттями, цікавими знайомствами.

Усім міцного здоров'я, натхнення і удачі, злагоди і терпіння, благополуччя та родинного затишку!


Кафедра технологій управління вітає Янівську Галину з перемогою у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2014–2015 навчального року зі спеціальності «Управління проектами». (докладніше)


На кафедрі технологій управління 24 лютого о 14:15 в 4 аудиторії V н. к. відбудеться І тур Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Управління проектами» у два етапи:

 • І-й етап – тестові завдання з дисципліни «Управління проектами»
 • ІІ-й етап – творче завдання та практичне завдання з використанням програмного забезпечення Microsoft Project

7 ТРАВНЯ 2014 р. В НУ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» СТАРТУВАВ ПРОЕКТ СТВОРЕННЯ ЛЬВІВСЬКОГО ДИСКУСІЙНОГО КЛУБУ МЕНЕДЖЕРІВ ПРОЕКТІВ (докладніше).


Кафедра технологій управління вітає своїх студентів - призерів ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління проектами»! (докладніше)


На кафедрі технологій управління відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних магістерських робіт

 Комісія у складі: голови – Фещура Р. В., членів: Самуляка В.Ю. та Когут І.В. розглянула магістерські роботи магістрантів кафедри ТУ і визначила переможців.

І-е місце - магістерська кваліфікаційна робота за темою «Розробка проекту впровадження нового страхового продукту для ПрАТ «СК Еуропа.УА» - Дунаєвський Роман Андрійович

ІІ-е місце - магістерська кваліфікаційна робота за темою «Проект впровадження інноваційних альтернативних систем електропостачання на ТзОВ «Електро престиж».- Поздєєв Андрій Сергійович

ІІІ-є місце - магістерська кваліфікаційна робота за темою «Проект розроблення інноваційної моделі обприскувача на ТДВ «Львівагромашпроект» - Смілка Андрій Леонідович

 Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень уже у професійному спрямуванні!!!

 Колектив кафедри ТУ


11 грудня 2013 року розпочинаються захисти магістерських кваліфікаційних робіт студентів групи УПП-21 спеціальності специфічних категорій 8.18010013 «Управління проектами». Тематика є різноманітною і має прикладне спрямування.

Головою державної кваліфікаційної комісії є Сендега Олександр Степанович – досвідчений керівник проектів і програм, начальник Львівського відділення Газопромислового управління «Полтавагазвидобування».


30 жовтня 2013 року у Навчально-науковому інституті  післядипломної освіти відбулась 71-а студентська науково-технічна конференція.


7 жовтня 2013 року Національний університет "Львівська політехніка" став корпоративним членом Української асоціації управління проектами "УКРНЕТ"/ Ukrainian Project Management Association "UPMA"!


Національний університет «Львівська політехніка», Навчально-науковий інститут післядипломної освіти проводить набір вступників – випускників вищих навчальних закладів з дипломом бакалавра будь-якого напряму підготовки або дипломом спеціаліста чи магістра будь-якої спеціальності на навчання в магістратурі за спеціальністю «Управління проектами».

Документи на вступ приймають до 20 липня поточного року.

Більш детальну інформацію про вартість підготовки менеджерів проекту та форму навчання можна отримати за телефонами (032) 2582773, (032) 2582773, (032) 2582118, (032) 2582118, +380964574050, +380964574050, а також на кафедрі технологій управління за адресою м.Львів, вул. С.Бандери 28а, ауд. 2; 1.


Студенти групи УПП-11 спеціальності «Управління проектами» відвідали майстер-клас Андрія Худо організатора мережі концептуальних авторських ресторанів «!ФЕСТ» на тему «Як успішно СТАРТувати?»

Кафедра технологій управління вітає студента групи УПП-11 Андрія Поздєєва з перемогою у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління проектами», 18-20 квітня 2013 р., м. Київ

Вітаємо Ольгу Ферендович та Андрія Поздєєва студентів групи УПП-11 з успішною участю у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління проектами»


ОГОЛОШЕННЯ

29 квітня 2013 року о 1300 в аудиторії № 209-А IV-го навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)

САМУЛЯКА ВІТАЛІЯ ЮРІЙОВИЧА
на тему
«АНАЛІТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ В УПРАВЛІННІ ЕКОНОМІЧНИМ РОЗВИТКОМ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ»

Науковий керівник:

кандидат економічних наук, професор Фещур Роман Васильович,
Національний університет «Львівська політехніка», завідувач кафедри технологій управління   

Офіційні опоненти:

 • доктор економічних наук, доцент Погорелов Юрій Сергійович,
  Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, професор кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності 
 • кандидат економічних наук Кужда Тетяна Іванівна,
  Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, доцент кафедри менеджменту у виробничій сфері

Учений секретар спеціалізованої вченої ради Д 35.052.03 к.е.н., доцент Завербний А.С.


1. Кафедра надає консультації з базових дисциплін підготовки бакалаврів і дисциплін спеціальності специфічних категорій 8.180110013 «Управління проектами», а також здійснює профорієнтаційну роботу.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

у денну магістратуру

спеціальності 8.18010013

«Управління проектами»

спеціалізації «Управління бізнес-проектами»
(на базі повної вищої освіти)

кваліфікація – керівник проектів та програм

Фахівець спеціальності «Управління проектами» може займати штатні посади директора програми, директора проекту, сертифікованого менеджера проекту, професійного менеджера проекту, практикуючого менеджера проекту. Такими фахівцями можуть бути працівники ділового (фінансових і бізнесових структур) та публічного (місцевих органів влади й управління, некомерційних структур і громадських організацій тощо) секторів.

Професійні завдання керівника проектів та програм: управління реалізацією проектів (програм, портфелю замовлень), механізмами оптимізації ключових показників діяльності проектно-орієнтованих компаній і функціональних підприємств – фінансових установ, торговельно-збутових організацій, виробничих підприємств тощо.

Підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності «Управління проектами» спеціалізації «Управління бізнес-проектами»  здійснює кафедра „Технологій управління” на основі повної вищої освіти освітньо-кваліфікаційних рівнів «магістр» та «спеціаліст» незалежно від набутої спеціальності.

Основні дисципліни навчального плану:

 • Соціальна та екологічна безпека діяльності

 • Формування проектної команди

 • Планування проектної діяльності

 • Планування проектних дій

 • Прийняття проектних рішень

 • Виконання проектних дій

 • Інтелектуальна власність

 • Науково-методологічні засади управління проектами

 • Маркетингове управління бізнес-проектами

 • Логістичне забезпечення виконання бізнес-проекту

 • Інформаційні системи і технології в управлінні проектами

 • Проектне фінансування

 • Управління міжнародним бізнес-проектами

 • Стратегічне управління інноваційним розвитком

 Термін навчання: 1,5 роки

Форма навчання – денна

Опанування спеціальності «Управління проектами» забезпечує кар’єрний ріст!

Умови прийому на навчання наведено на сайтах НУ «Львівська політехніка» (www.lp.edu.ua) та НН Інституту післядипломної освіти (www.ipk.polynet.lviv.ua)

2. Консультації та прийом заборгованостей студентів НН ІПДО здійснюється викладачами кафедри щосереди з 10.00 до 16.00.